ای اسکن تبلت سکیوریتی برای اندروید

امروزه  تبلت ها به یک ابزار پر مصرف در بین عموم تبدیل شده اند و کم کم جایگزین کامپیوترها و لپ تاپ  ها شده اند.

تبلت ها تقریبا در همه شیوه های زندگی ما مانند: سرگرمی، مرور سایت های اجتماعی، خرید  بانکی،اتصال به اینترنت و ... مفید واقع شده اند.
سیستم عامل اندروید در حال حاضر بیشترین کاربری را در بین مصرف کنندگان دارد و همین امر موجب  شده که این سیستم عامل و برنامه های مرتبط با آن بیشتر در معرض فایل های مخرب قرار گیرد. به  همین دلیل اطلاعات مهم موجود در دستگاه بیشتر در معرض خطر قرار می گیرد.
به همین منظور جهت حصول اطمینان کاربران، شرکت ای اسکن اقدام به طراحی نرم افزار امنیتی برای  کاربران اندرویدی نموده است که امنیت آنها را بسیار بیش از پیش بالا می برد.
فن آوری های پیشرفته در این نسخه از محصول ای اسکن از دستگاه شما  در برابر بدافزارها، تروجان ها  و  دیگر تهدیدات امنیتی که در محیط های سایبری می باشد، البته به بهترین صورت ممکن
محافظت می کند

 
ویژگی های کلیدی نرم افزار:    

اسکن موثر در کمترین زمان ممکن

نرم افزار امنیتی برای آندروید ای اسکن امکان حفاظت دستگاه کاربر را در برابر بد افزارها، تروجان ها و دیگر تهدیدات امنیتی سایبری را دارد. این کار به طور خودکار توسط خود نرم افزار انجام می شود به طوری که پس از نصب و یا دانلود هر برنامه روی هر دستگاه اسکن را بر روی آن فایل انجام می دهد تا از آلوده شدن سیستم به طور ناخواسته جلوگیری نماید.
 
مراقبت از دستگاه در زمان قفل بودن آن
 
در زمانی که دستگاه شما گم شده و یا دزدیده شود، این قابلیت با استفاده از دوربین جلوی دستگاه اقدام به عکس انداختن از چهره کسی می کند که بیش از دو بار سعی در باز کردن قفل دستگاه کرده و موفق نشده است.


 

کنترل برنامه های کاربردی

ای اسکن تبلت سکیوریتی با این قابلیت دسترسی های مجاز را برای برنامه های کاربردی ایجاد می کند. بدین صورت که به طور پیش فرض تمام برنامه هایی که دانلود شده مسدود می شود و کاربر فقط با وارد کردن رمز مخصوص می تواند به این برنامه ها دسترسی داشته باشد
 
برنامه کنترل کننده به اشتراک گذاری اطلاعات


قابلیت به اشتراک گذاری ای اسکن شما را قادر می سازد اطلاعاتی را که شما ، دوستان و یا خانواده شما از طریق بلوتوث یا ایمیل برای یکدیگر به اشتراک می گذارید امن و مطمئن باشند.
 
چک کردن آدرس های وب جهت وب گردی و کنترل توسط والدین

ای اسکن تبلت سکیوریتی با استفاده از ویژگی های کنترل آدرس های اینترنتی و کنترل توسط والدین وبگردی را برای کاربر بسیار ایمن و آسان نموده است به طوری که یک لایه اضافه امنیتی بر روی سیستم عامل آندروید دستگاه ایجاد می کند. این دسته بندی و تشخیص باعث شناسایی آدرس های فیشینگ، نرم افزارهای آلوده و مخرب توسط مرورگر سیستم می شود و در نتیجه حفاظت از دستگاه توسط مرورگر سیستم از بروز هر نوع تهدیدی از روی سیستم شما جلوگیری می کند.
 
امکانات ضد سرقت

امکانات ضد سرقت ای اسکن به شما توانایی مسدود کردن، پاک کردن اطلاعات ، محافظت از سیم کارت و همچنین پیدا کردن محل گوشی از طریق  GPS در زمان مفقود شدن یا سرقت دستگاه را می دهد. با وجود این قابلیت در برنامه ای اسکن امنیت کامل برای محافظت از تبلت شما چه در زمان سرقت و چه در زمان مفقود شدن آن ایجاد شده و شما از حفظ اطلاعات خصوصی خود در تبلت تان مطمئن خواهید بود.

 

اسکن برنامه ریزی شده

ای اسکن تبلت سکیوریتی با یک اسکن برنامه ریزی شده به طور مدام دستگاه کاربر را مورد بررسی و چک قرار می دهد. این اسکن در زمینه چک بدافزارها در کلیه پوشه ها، ذخیره سازی نقاط جدید کاربری دارد.
  مشاوره حریم خصوصی
(اطلاع رسانی در خصوص سطوح دسترسی)


این قابلیت با ارائه لیست کامل از برنامه های نصب شده بر روی دستگاه شما، در خصوص سطوح دسترسی برنامه های نصب شده بر روی دستگاه تبلت شما اطلاعات دقیق و کامل ارائه می کند. این به شما کمک می کند تا در خصوص سطوح امنیتی دستگاه خود اطلاعات جامع و کاملی کسب کنید.

صفحه کاربری ساده و مناسب

ای اسکن تبلت سکیوریتی برای آندروید دارای یک صفحه کاربری ساده و مناسب برای کاربران حرفه ای و آماتور می باشد. این نسخه بسیار سبک بوده و حافظه بسیار کمی از دستگاه شما را اشغال می کند. با تمامی این تفاسیر می توان نتیجه گرفت این آنتی ویروس بسیار سبک می باشد و در عملکرد دستگاه شما تاثیری نمی گذارد.
 
پشتیبانی 24 ساعته، 7روز هفته

ای اسکن امکان پشتیبانی فنی رایگان 24*7را برای کاربران خود دارد و کاربران می تواند از طریق چت(آنلاین)، پست الکترونیکی و شماره تلفن با کارشناسان ما در ارتباط باشند.
دریافت نسخه آزمایشی نسخه اینترنت سکیوریتی نسخه آنتی ویروس