ای اسکن اینترنت سکیوریتی سوییت برای شبکه های کوچک

ای اسکن 11 طراحی شده برای شبکه های کوچک با تمرکز بر نیازهای رو به رشد امنیتی توسعه یافته است.ای اسکن 11 برای شبکه های کوچک سطح حفاظتی با هزینه بسیار کم را در مقابل ویروس ها ،تروجان ها ،جاسوس افزارها و دیگر تهدیدات امنیتی در شبکه ایجاد میکند.ای اسکن 11 مجهز به داشبورد متمرکز مبتنی بر وب است که کمک میکند تا مدیر شبکه سیاست ها و قوانینی را برای جلوگیری از ورود ویروس ها و تروجان به سیستم های کاربران وضع کند.


 

          
ویژگی های کلیدی نرم افزار:

 کنسول امنیتی وب :
کنسول امنیتی وب با استفاده از تکنولوژی SSL برای رمزگذاری  تمام ارتباطات بین سرور و کاربران است و به طور موثر از حملات جلوگیری میکند.بوسیله کنسول مدیریتی ای اسکن مبتنی بر وب (EMC) مدیران شبکه میتوانند از هم اکنون نظارت برانواع اقدامات امنیتی را داشته باشند.از جمله این اقدامات میتوان به به روز رسانی ضد تروجان ها و ضد هرزنامه ها اشاره کرد. ای اسکن همچنین با استفاده از یک مرورگر به شما کمک میکند که ماژول های ای اسکن را غیر فعال کنید و همچنین در پاک کردن دیگر نرم افزارهای آنتی ویروس به شما کمک میکند. به علاوه امنیتی یکپارچه و سراسری را در شبکه ایجاد میکند.

امنیت در نقاط پایانی:
مدیران شبکه میتوانند با استفاده از این قابلیت ای اسکن دسترسی کاربران شبکه را به دستگاه های قابل حمل مانند فلش را محدود کنند و همچنین کار کرد کاربران از این ابزار را کنترل و مدیریت کنند.

کنسول خلاصه شده برای امنیت و مدیریت بهتر سیستم:
کنسول خلاصه شده این امکان را به شما میدهد که آماری از وضعیت مدیریت کاربران در فرمت های گرافیکی از قبیل جایگاه گرافیکی را داشته باشید.

شبکه پیشگیری از شیوع هشدارهای زنده و گزارش ها:
ای اسکن به صورت خودکار مانع از گسترش آلودگی های مخرب بر روی شبکه میشود و همچنین میتواند هشداری مبنی بر شیوع آلودگی ها در شبکه را به مدیر سیستم ارسال کند. مدیران میتوانند گزارش جامعی را در مورد تمامی مشتریان نمایش دهند و هم چنین میتوانند این گزارشات را در فورمت های JPEG،HTML،PDF برای تجزیه و تحلیل دقیق ارسال کنند

مدیریت در Hotfix :
مدیران از هم اکنون میتوانند مشکلات اساسی و بحرانی منتشر شده را توسط ای اسکن و مایکروسافت برطرف کنند تا اطمینان حاصل کنند که تمام کاربران در شبکه را با آخرین Update مدیریت کنند.

فایروال پیشرفته بر روی هم سرور و هم کلاینت:
فایروال دو طرفه با برنامه ریزی از پیش تعریف شده در این نسخه موجود است که مربوط به تمام ترافیک های ورودی و خروجی شبکه با توجه به محدودیت های تعریف شده برای کلاینت ها است.

مسدود کردن فایل های پیچیده و حفاظت از پوشه:
مدیران از هم اکنون میتوانند نوع خاصی از محافظت از پوشه های مهم را در برابر نرم افزارهای مخرب را بوسیله این نسخه به کار گیرند.

لیست سفید تکنولوژی هوشمند در اسکن:
ای اسکن با استفاده از این تکنولوژی ، برنامه ها و یا فایلهایی را که یک بار اسکن نموده و یا کاربر بصورت دستی به لیست سفید معرفی می کند، مجددا اسکن نخواهد کرد و فقط به دنبال عوامل جدید و ناشناخته و اصلاح فایلهای آسیب دیده میگردد.این مزیت باعث اسکن سریعتر سیستم خواهد شد و  این اطمینان را به کاربران   می دهد که رایانه شان در هنگام کار با این نرم افزار و اسکن رایانه، دچار افت سرعت نخواهند شد.

در حال حاضر eScan است در زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، پرتغالی، اسپانیایی، ترکی، چینی ساده، چینی سنتی، یونانی، کره ای، نروژی، روسی، لهستانی، لاتین اسپانیایی، کرواتی و زبان استونی در دسترس است.
 
مزایای کلیدی نرم افزار
تضمین تداوم کسب و کار
جلوگیری از ورود تروجانها و بد افزارها و سرقت اطلاعات
حفاظت چند لایه پیشرفته
حفاظت شبکه در برابر بدافزارها فیشینگ ها اسپم ها،هکرها و کی لاگرها هم روی سرور و هم برای کاربران
 مدیریت شبکه با هزینه بسار کم
مدیران شبکه میتوانند با هزینه اندک بوسیله کنسول مدیریتی ای اسکن تمام شبکه را مدیریت کنند
 
eScan Internet Security Suite for SMB