چرا آنتی ویروس ای اسکن  
 
مطالب زیر به شما کمک میکند تا بادیدی باز به خرید آنتی ویروس ای اسکن بنگرید:
ای اسکن یک آنتی ویروس با محتوای کامل و جامع است که از سیستم رایانه ای شما در برابر بدافزارها و تهدیدات امنیتی نظیر ویروس ها،جاسوس افزارها ، کی لاگرها، هکرها،اسپم ها و... محافظت میکند.
ای اسکن از تکنولوژی های پیشرفته نظیر MWL ، NILP ، DIRC  و HIPS و الگوریتم های ابتکاری و پیشرفته برای حفاظت کامل از سیستم های رایانه بهره میبرد.
 

جعبه ابزار ای اسکن :
یکی از محبوبترین ابزارهای ای اسکن میباشد کاربران از این ابزار برای از بین بردن ویروس ها،اسپای ورها و همچنین برای پاکسازی بهتر و موثرتر در برابر سرایت بد افزارها استفاده میکنند.دانلود جعبه ابزار  به طور مستقل امکان پذیر و رایگان است. به دلیل تاثیر بالای آن انجمن های تخصصی بسیار در سراسر جهان استفاده از این قابلیت را بررسی کرده اند و امتیازهای خوبی را برایش در نظر گرفته اند.
 

 

   
امنیت در نقطه پایانی:
ای اسکن با این قابلیت میتواند در تامین امنیت دستگاههای ذخیره سازی مانند فلشها،هارد دیسک ها و...وهمچنین با فراهم کردن لیست سفید و معرفی دستگاههای مشتریان میتواند از ورود دستگاههای بیگانه به رایانه جلوگیری کند و مانع از آلوده شدن غیر عمدی سیستم رایانه ای شما توسط کاربران دیگر شود.
   
کمترین استفاده از حافظه :
ای اسکن در میان دیگر برنامه های مشابه کمترین استفاده (10 مگابایت)از میزان حافظه را در بر میگیرد.
   
پشتیبانی رایگان ای اسکن از راه دور:
ای اسکن تنها برند موجود در بازار است که پشتیبانی از راه دور از طریق سایت مادر را دارا میباشد و این کار رابه صورت یکپارچه 24 ساعته در 7 روز هفته انجام میدهد.
   
لیست سفید:
ای اسکن با استفاده از این تکنولوژی برنامه ها و یا فایل هایی را که یکبار اسکن نموده به لیست سفید معرفی میکند و فقط به دنبال عوامل جدید و ناشناخته و اصلاح فایل های آسیب دیده میباشد که منجر به اسکن سریع سیستم خواهد شد و کاربران دچارافت سرعت رایانه خود نخواهند شد.
   
فیلتر آدرس اینترنتی مخرب:
افشای اطلاعات حساس بر روی صفحات وب،همچنین شناسایی اطلاعات تغییر یافته توسط هکرها به همراه لینک دانلود نرم افزارها،برنامه های کاربردی ،به روز رسانی ها و ... که برای فریب کاربرها مورد استفاده قرار میگیرد ،توسط ای اسکن مسدود میگردد و ورود تروجان های ناشناخته به سیستم و شبکه را کاهش میدهد.

 
   
حفاظت جامع با صفحه کلید مجازی:
ای اسکن با استفاده از ابزارهایی نظیر فیلتر پاپ آپ،صفحه کلید مجازی و کاربری مبتنی بر کنترل توسط والدین امنیت شما را در صفحات وب افزایش میدهد. کنترل توسط  والدین و فیلترپاپ آپ ویژگی های قابل تنظیم هستند که میتواند به کاربران برای جلوگیری از ورود  محتوای توهین آمیز و یو پی اس ها به سیستم کمک کند.
ای اسکن همچنین شامل یک صفحه کلید مجازی برای حفاظت سیستم در برابر کی لاگرهاست.شما میتوانید از این ابزار زمانی که در حال تایپ کردن اطلاعات حساس بانکی خود میباشید استفاده کنید.
   
حفاظت از شناسایی تصادفی فایل های سیستم عامل :
ای اسکن با استفاده از مایکروسافت و لیست سفید خود و تجزیه و تحلیل فایل های سیستم عامل آنها را از فایل های مخرب جداسازی میکند و احتمال خطای شناسایی فایل های سیستمی به عنوان فایل مخرب را به صفر میرساند.
   
تجربه یک بازی بی وقفه:
ای اسکن با قابلیت پیشرفته تشخیص بازی که به طور خودکار (هنگامی که در بازی در سیستم رایانه ای اجرا میشود)شروع بازی را تشخیص میدهد،و تمامی اخطارها و هشدارهای نمایش داده شده را متوقف و زمینه بازی بی وقفه کاربر را فراهم میکند.
   
دریافت خودکار فایل های ضروری سیستم عامل های ویندوز:
ای اسکن به طور خودکار از وب سایت شرکت مایکروسافت کلیه فایل های ضروری سیستم عامل ویندوز را بررسی و دریافت میکند.از این رو بدافزارها را از انتشار آسیب های موجود در سیستم عامل متوقف میکند.
 
   
دریافت نسخه پشتیبان از فایل های حیاتی و مهم:
از ویژگی های منحصر به فرد این آنتی ویروس دریافت اتوماتیک نسخه پشتیبان از فایل های مهم و حیاتی ویندوز برای مواقع اضطراری است.
   
ایجاد آسان دیسک نجات :
برخی از تروجان ها تخصص یافته اند برای بر هم زدن ثبات ویندوز و همچنین طراحی شده اند برای سقوط مکرر پنجره های ویندوز.این مشکل برای کاربران سیستم عامل به یک کابوس تبدیل شده است و همواره در رفع آن سعی میکنند.اکثرا کاربران برای رفع مشکل مذکور به حالت امن سیستم رجوع میکنند تا مشکل را در آنجا رفع کنند.این کار باعث میشود که فرد در عیب یابی با مشکل مواجه شود و کاربر مجبور به پاک کردن اطلاعات هارد دیسک و تغییر ویندوز میشود.این عمل اکثرا باعث پاک شدن و از دست رفتن فایل ها و برنامه های مهم کاربر میشود.
در چنین مواردی کاربر نیاز به یک منبع پاک کننده و اسکن کننده دارد برای پاکسازی سیستم از تروجان ها و همچنین رفع پیغام های خطایی که به واسطه حضور تروجان ها برسیستم عامل متحمل میشود دارد.ای اسکن به کاربران این امکان را به کاربران میدهد که به واسطه ساخت یک دیسک نجات منطبق بر ویندوز رایانه آلوده به روت کیتها و تروجان خود را پاکسازی کند و مشکلات سیستم عامل را حل نماید.
   
کارکرد آنتی ویروس در حالت امن  (Safe mode):
ای اسکن قابلیت این را دارد که اگر سیستم در حال عادی قابلیت اسکن را نداشت این کار را در حالت امن نیز انجام دهد.
   
 
Auto and free feature additions during the period of contract: eScan is the ONLY product that gives out new features (as auto-updates) to consumers FREE of cost during the contract period. Other vendors give out feature additions as part of NEW Product releases, for which customers have to pay.
   
  Customization : With the eScan customization kit, eScan Channel Community can get customer protection by customizing eScan products with their email-ID, website and buy links.