ای اسکن آنتی ویروس برای ویندوز

نسل جدید ضدویروس، ضد هرزنامه و ضد فیشینگ برای ویندوزهای خانگی و ادارات کوچک


ای اسکن آنتی ویروس طراحی شده برای امنیت کاربران خانگی و محیط های اداری کوچک که حفاظت کامل اطلاعات شما را در برابر تهدیدات امنیتی مانند ویروس ها، جاسوس افزارها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، کی لاگرها، بدافزارها، هکرها، هرزنامه، فیشینگ از وب سایتها و طیف وسیعی از تهدیدات امنیتی را به عهده دارد.
 

ویژگیهای کلیدی نرم افزار    

رابط گرافیکی (صفحه کاربری) آسان

 
این آنتی ویروس به روز، با ظاهری زیبا و کاربری آسان می باشد، این نسخه از آنتی ویروس مرسوم و با طراحی جالب برای کاربر می باشد. این نوع طراحی باعث شده که همه کاربران چه تازه کار و چه حرفه ای بتوانند به راحتی از این آنتی ویروس استفاده کنند.
 
 
بهترین حفاظت در مقابل تهدیدات امینتی همراه با جلوگیری از کند شدن سیستم 
 
ای اسکن بدون به خطر انداختن سرعت کامپیوتر شما حفاظت جالب توجهی از سیستم شما  بعمل می آورد. این آنتی ویروس با به کارگیری تکنولوژی لیست سفید که منجر به اسکن سریع سیستم شما می شود، تضمین می کند که کامپیوتر شما کند نخواهد شد حتی در حالی که نرم افزار در حال اسکن دقیق سیستم شما می باشد.
حفاظت موثر از تمام فایل ها و پوشه های موجود در رایانه
 
ای اسکن دارای فناوری پیشرفته و ابتکاری در هنگام انجام اسکن فایل ها ایمیل ها و پیوست های ایمیل می باشد.این کار را با کمک گرفتن از فناوری حفاظت از خود انجام میدهد که مانع از این میشود که نسل جدید نرم افزارهای مخرب برای سیستم شما مشکلی ایجاد کنند و باعث اخلال در کارکرد سیستم شما شوند
 
ریشه کن کردن روت کیت ها و فایل های آلوده که ویندوز در حالت عادی نمیتواند آنها را پاکسازی کند

ای اسکن با استفاده از حالت مبتنی بر دیسک نجات ، روت کیت ها و آلودگی هایی که به بوت سیستم کاربر متصل است را پاک سازی می کند. علاوه بر این سی دی های ای اسکن به همراه دیسک نجات می باشد که کاربر می تواند از آن استفاده کند.

تجربه یک بازی بدون وقفه

 
ای اسکن دارای ویژگی تشخیص پیشرفته بازی می باشد. بدین صورت که به طور خودکار شروع بازی را تشخیص می دهد و در حالت تمام صفحه از اعلان هشدارها و پیغام های هنگام بازی جلوگیری می کند. بنابراین شما از تجربه یک بازی بی وقفه لذت می برید.
 
 
جلوگیری از فرآیندهایی غیر ضروری برای لپ تاپها در مواقعی که لپ تاپها از شارژ باطری استفاده می کنند
 
ای اسکن با داشتن این آیتم از فعالیت های فشرده مانند اسکن برنامه ریزی شده در مواقعی که لپ تاپ از شارژ باطری خود استفاده می کند جلوگیری می کند و این باعث حفظ شارژ بیشتر دستگاه می شود و در نتیجه مدت زمان استفاده از لپ تاپ را افزایش می دهد.

به روز رسانی خودکار آنتی ویروس

 
ای اسکن به طور مداوم و خودکار نسب به بروز رسانی خود اقدام می کند. این به روز رسانی مداوم به ای اسکن در شناسایی ویروس ها و هرزنامه های جدید از سیستم کاربر کمک میکند.
 
چک کردن خودکار به روز رسانی های ویندوز و دریافت آنها از سایت مایکروسافت
 
ای اسکن با دریافت خودکار فایل های مهم و اساسی سیستم عامل کاربر از وب سایت شرکت مادر از آلودگی سیستم به نرم افزارهای مخرب جلوگیری می کند.
فایروال دوطرفه پیشرفته حفاظت کامل در برابر حملات مبنتی بر شبکه
ای اسکن شامل مجموعه ای از کنترل دسترسی از پیش تعریف شده می باشد که شما در زمان نیاز می توانید به آنها دسترسی داشته باشید و بدین وسیله می توانید دیواره آتشین خود را برای محافظت سیستم عامل خود سفارشی کنید. علاوه بر این کاربر می تواند نظارت ترافیک ورودی و خروجی سیستم خود را داشته باشد. مزیت این کار جلوگیری از مسدود شدن فایلهای اجرایی مبتنی بر شبکه است و همچنین جلوگیری از آلوده شدن شبکه می باشد.
 

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته


ای اسکن
تنها برند موجود در بازار است که پشتیبانی از راه دور از طریق سایت مادر را دارا میباشد و این کار را به صورت یکپارچه 24 ساعته در 7 روز هفته انجام میدهد. همچنین امکان پشتیبانی فنی رایگان (از طریق چت) به تمام کاربران محصولات خود را داشته و شماره تلفن های همراه نیز بصورت 7*24 جهت پشتیبانی وجود دارد.

 
ای اسکن در زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، یونانی، ایتالیایی،آمریکای لاتین،  نروژی، پرتغالی، اسپانیایی، چینی ساده و روسی در دسترس می باشد.
 
   
سیستم عامل مورد نیاز   مشخصات سیتسم مورد نیاز

Processor: Pentium II 200 MHz or Higher

RAM: 256 MB (512 MB Recommended)

Internet Explorer 6.0 & above
Hard Disk: 500 MB of Free Space
CD-ROM Drive

Version Info
Current Version = 11.x - Multilingual
 

Windows® 8 / Windows® 7 / Vista® / XP / 2000 (Workstation) 

[ All 32 & 64 bit Editions ]