ای اسکن اینترنت سکیوریتی سوئیت به همراه تکنولوژی ابر

 

 نسل جدید ضد ویروس، ضد هرزنامه و ضد فیشینگ برای ویندوزهای خانگی و محیط های اداری کوچک

کاربران شاخه فناوری اطلاعات به طور فزاینده ای زمان بیشتری را صرف ابداع فناوری های نو و ابتکاری میکنند.مهم نیست که در خانه یا مدرسه یا محل کار در حال استفاده از تکنولوژی هستیم،در وابستگی ما به تکنولوژِی هیچ محدودیتی وجود ندارد حال آنکه نمودار استفاده از تکنولوژی در دنیا با سرعت رو به افزایش است.همین امر موجب شده که  تهدیدات امنیتی و خطر ابتلا به اطلاعات محرمانه در اینترنت نیز افزایش یابد. از این رو با چنین وضعیتی جلوگیری از تهدیدات امنیتی قبل از آسیب رساندن آنها به کاربر و اطلاعات وی امری واجب و ضروری به شمار میرود.

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار:

   


رابط گرافیکی (صفحه کاربری) آسان

این آنتی ویروس به روز، با ظاهری زیبا و کاربری آسان می باشد، این نسخه از آنتی ویروس مرسوم و با طراحی جالب برای کاربر می باشد. این نوع طراحی باعث شده که همه کاربران چه تازه کار و چه حرفه ای بتوانند به راحتی از این آنتی ویروس استفاده کنند.

 
 

بهترین حفاظ در مقابل تهدیدات امینتی همراه با جلوگیری از کند شدن سیستم 

ای اسکن بدون به خطر انداختن سرعت کامپیوتر شما حفاظت جالب توجهی از سیستم شما  بعمل می آورد. این آنتی ویروس با به کار گیری تکنولوژی لیست سفید منجر به اسکن سریع سیستم شما می شود و تضمین میکند که کامپیوتر شما کند نخواهد شد حتی در حالی که نرم افزار در حال اسکن دقیق سیستم شما می باشد.

حفاظت موثر از تمام فایل ها و پوشه های موجود در رایانه

ای اسکن دارای فناوری پیشرفته و ابتکاری در هنگام انجام اسکن فایل ها ایمیل ها و پیوست های ایمیل می باشد. این کار را با کمک گرفتن از فناوری حفاظت از خود انجام میدهد که مانع از این میشود که نسل جدید نرم افزارهای مخرب برای سیستم شما مشکلی ایجاد کنند و باعث اخلال در کارکرد سیستم شما شوند.
 

جلوگیری از فرآیندهایی غیر ضروری برای لپ تاپها در مواقعی که لپ تاپها از شارژ باطری استفاده می کنند 

ای اسکن با داشتن این آیتم از فعالیت های فشرده مانند اسکن برنامه ریزی شده در مواقعی که لپ تاپ از شارژ باطری استفاده می کند جلوگیری می کند واین باعث حفظ شارژ بیشتر دستگاه می شود و در نتیجه مدت زمان استفاده از لپ تاپ را افزایش می دهد.

 


تجربه یک بازی بدون وقفه

ای اسکن دارای ویژگی تشخیص پیشرفته بازی می باشد. بدین صورت که به طور خودکار شروع بازی را تشخیص می دهد و در حالت تمام صفحه از اعلان هشدارها و پیغام ها هنگام بازی جلوگیری میکند. بنابراین شما از تجربه یک بازی بی وقفه لذت می برید.

 
 

حفاظت اطلاعات سیستم شما در برابر سرقت تروجان ها

ای اسکن دارای یک فیلتر آدرس اینترنتی می باشد که باعث جلوگیری از حمله تروجان ها به سیستم کاربر در محیط های سایبری می شود، بدین صورت که دسترسی کاربر را به سایتهای دارای اینگونه تروجانها مسدود می کند.

 


حفاظت کامل دیجیتالی و  کنترل توسط والدین

ای اسکن با استفاده از این امکان حفاظت از سیستم کاربر را در محیط وب افزایش می دهد. صفحه کلید مجازی و حفظ حریم خصوصی برای کودکان از ویژگی های ای اسکن می باشد. فیلتر کردن مبتنی بر پاپ آپ ها و دسترسی به  سایت های با  محتویات مخرب در زمانی که کودک شما در خانه تنها از اینترنت استفاده می کند خیالتان را راحت می کند. همچنین این نرم افزار با فیلتر فیشینگ پیشرفته و صفحه کلید مجازی از شما در برابر کی لاگرها در زمانی که در حال تایپ اطلاعات حساس مانند کلمات عبور و یا رمز کارت اعتباری خود هستید، محافظت می کند. 

 
 


حفاظت کامل در برابر حملات مبتنی بر شبکه

ای اسکن شامل مجموعه های از کنترل دسترسی از پیش تعریف شده می باشد که شما در زمان نیاز می توانید به آنها دسترسی داشته باشید و بدین وسیله می توانید دیواره آتشین خود را برای محافظ سیستم عامل خود سفارشی کنید. علاوه برا این کاربر می تواند نظارت ترافیک ورودی و خروجی سیستم خود را داشته باشد. مزیت این کار جلوگیری از مسدود شدن فایلهای اجرایی مبتنی بر شبکه است و همچنین جلوگیری از آلوده شدن شبکه می باشد.


 

مشخص کننده مشخصات کامل دستگاه کاربر جهت مدیریت بهتر رایانه 

 ای اسکن به شما امکان انجام مدیریت دارایی های استاتیک را با استفاده از ابزاری به نام اطلاعات سیستمی می دهد. این ابزار کمک میکند تا مدیران بتوانند اطلاعات کامل و جامع سیستم درباره سخت افزار و نرم افزارهای مستقر بر روی سیستم را بدست آورند.

 
 

جلوگیری از سرقت اطلاعات و آلوده شدن سیستم کاربر از طربق درگاه USB ، همراه با قابلیت واکسیناسیون USB درایوها


ای اسکن با استفاده از این امکان از آلوده شدن سیستم شما و به سرقت رفتن اطلاعات مهم شما جلوگیری می کند. همچنین با استفاده از این امکان شما می توانید مدیریت مسدود کردن نرم افزارهای نصب شده بر روی رایانه خود را داشته باشید.

 

حفاظت مخصوص از فایل ها  و پوشه هایی که برای شما بسیار محرمانه هستند 


ای اسکن یک ویژگی جدید را برای شما فراهم کرده است و شما می توانید با استفاده از آن فایلهای خاص و پوشه های محرمانه حفاظت بیشتری را بعمل آورید. مزیت اصلی این ویژگی جلوگیری از ورود نرم افزارهای مخرب به فایل های مشخص شده است.لازم به ذکر است که  این فایلها و پوشه ها تا زمانی که محافظت میشود حذف نمی گردند مگر اینکه توسط کاربر از لیست حذف شود.این ویژگی منحصر به فرد به شما کمک میکند تا اطلاعات محرمانه خود را از آلودگی ها و نرم افزارهای مخرب مصون بدارید.

 
 

ریشه کن کردن روت کیت ها و فایل های آلوده که ویندوز در حالت عادی نمیتواند آنها را پاکسازی کند

ای اسکن با استفاده از حالت مبتنی بر دیسک نجات روت کیت ها و آلودگی هایی که به بوت سیستم کاربر متصل است را پاک سازی می کند. علاوه بر این سی دی های ای اسکن به همراه دیسک نجات می باشد که کاربر می تواند از آن استفاده کند.


ارائه گزارش جامع جهت آنالیزدقیق
 

ای اسکن با برخورداری از قابلیت های تهیه گزارشی که دارد، گزارش هایی کامل و دقیق را در اختیار کاربر جهت تجزیه و تحلیل قرار می دهد.
 

چک خودکار سیستم کاربر و دریافت فایل های مهم و حساس سیستم از سایت مایکروسافت

ای اسکن با دریافت خودکار فایل های مهم و اساسی سیستم عامل کاربر از وب سایت شرکت مادر از آلودگی سیستم به نرم افزارهای مخرب جلوگیری می کند.
 


به روز رسانی خودکار آنتی ویروس

ای اسکن به طور مداوم و خودکار نسبت به بروز رسانی خود اقدام می کند. این به روز رسانی ها مداوم به ای اسکن در شناسایی ویروس ها و هرزنامه های جدید از سیستم کاربر کمک می کند.
 

فایروال ( دیواره آتش ) دو طرفه


فایروال پیشرفته ای اسکن قادر به کنترل تمام ترافیک های ورودی و خوروجی سیستم می باشد و از حملات تحت شبکه و یا اینترنتی جلوگیری می کند، ضمن اینکه قابلیت تعیین دستورالعملهای فیلترکننده و یا تعیین سطوح دسترسی می باشد.

 
 
پاک کردن به صورت امن


با استفاده از این قابلیت می توانید اطلاعات خود را پاک کنید با اطمینان از اینکه این اطلاعات در آینده به هیچ عنواو قابل بلزیابی از طریق برنامه های ریکاوری نخواهند بود.

 


شناسایی پیشرفته پست الکترونیکی با هرزنامه ها 


ای اسکن کنترل هرزنامه ها را به طور موثر با استفاده از هوش مصنوعی و فیلترهای پیچیده که بر اساس کلمات کلیدی و عبارات خاصی کار می کنند را انجام می دهد. این تکنولوژی با استفاده از هوش مصنوعی اقدام به دسته بندی پست الکترونیکی و یا هرزنامه ها را برای کاربر فراهم می کند.
 
 

								
پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

ای اسکن تنها برند موجود در بازار است که پشتیبانی از راه دور از طریق سایت مادر را دارا میباشد و این کار را به صورت یکپارچه 24 ساعته در 7 روز هفته انجام میدهد. همچنین امکان پشتیبانی فنی رایگان (از طریق چت) به تمام کاربران محصولات خود را داشته و شماره تلفن های همراه نیز بصورت 7*24 جهت پشتیبانی وجود دارد.

 
ای اسکن در زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، یونانی، ایتالیایی،آمریکای لاتین، نروژی، پرتغالی، اسپانیایی، چینی ساده و روسی در دسترس می باشد.
مشخصات سیتسم مورد نیاز  
سیستم عامل مورد نیاز

Processor: Pentium II 200 MHz or Higher

RAM: 256 MB (512 MB Recommended)

Internet Explorer 6.0 & above

Hard Disk: 500 MB of Free Space

CD-ROM Drive

Version Info
Current Version = 11.x - Multilingual
 

Windows® 8 / Windows® 7 / Vista® / XP / 2000 (Workstation)

[ All 32 & 64 bit Editions ]