محصولات جدید ای اسکن

 
شرکت ای اسکن به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه محصولات امنیتی به خصوص آنتی ویروس ها اقدام به تولید و عرضه چند محصول جدید نموده است.
چهار محصول ای اسکن 360 ، ای اسکن CS ، ای اسکن Universal و ای اسکن Endpoint Security از مهمترین و به روزترین محصولات این شرکت می باشند که در زیر به توضیحاتی مختصر در مورد این محصولات خواهیم پرداخت :

نسخه سازمانی ای اسکن 360 با تکنولوژی ابر


امروزه بسیاری از کارمندان به اطلاعات سازمانی از طریق دستگاه های موبایل دسترسی دارند. این مساله ریسک امنیتی جدیدی برای سازمانها به همراه می آورد که مجبور می باشند دسکتاپ های مجازی یا حقیقی، سرورها و دستگاه های موبایل را به خوبی محافظت کنند. ای اسکن راه حلی مناسب و جدید را برای حل این مشکل از طریق نرم افزار جدید خود یعنی ای اسکن سازمانی 360 فراهم کرده است.
ای اسکن سازمانی 360 یک انتی ویروس و راه حل امنیت اطلاعات جامع است که به شما امکان مدیریت ریسک و محافظت از زیرساخت های حیاتی سازمان بطور موثر را می دهد. ای اسکن سازمانی 360 شامل راه حل های مدیریتی ای است که بطور خاص برای دستگاه های موبایل طراحی شده است. این نرم افزار به مدیریت اجازه می دهد تا تمام دستگاه های اندرویدی در شبکه را کنترل، اداره، پشتیبانی و ایمن کند. با استفاده از این نرم افزار، مدیر می تواند تمامی تنظیمات امنیتی و سیاست های مدیریتی بر روی دستگاه های موجود در شبکه سازمان را کنترل و مدیریت نماید. فراتر از این مسایل کنسول مدیریتی بر مبنای وب جدید ای اسکن (EMC) شامل رابط کاربری می باشد که دسترسی فعال و دائمی به تنظیمات امنیتی سرور، نقاط پایانی و دستگاه های موبایل موجود در شبکه سازمان را آسان سازی میکند.

نسخه سازمانی ای اسکن همراه با تکنولوژی ابر (CS Version)

فناوری اطلاعات به عنوان یکی از ستون های کلیدی در هر نوع کسب و کار به حساب می آید، به همین دلیل استراتژی های امنیت در فناوری اطلاعات ( IT ) به عنوان بخش مهمی از سیاست های هر سازمان حساب می شود. در میان افزایش دائمی تهدیدات در چشم انداز امنیت سایبر، حمایت از مالکیت معنوی و حفظ امنیت اطلاعات با ارزش سازمانی در مقابل سرقت یا سوء استفاده، در تداوم کسب و کار یک مسئله حیاتی است.
نسخه جدید سازمانی ای اسکن با تکنولوژی ابر با تقویت توانایی های امنیتی سایبری از کسب و کار با ارائه حفاظت چند لایه ای از زیرساخت هایIT  سازمان ، آن را از تهدیدات پیچیده محافظت نموده و امنیت اطلاعات حیاتی سازمان را به طور موثر و بدون این که مانع رشد کسب و کار سازمان شودتضمین می کند. این محصول ترکیبی عالی از فن آوری های پیشرفته و آینده نگرانه فراهم کرده است که به همان کیفیت برقراری امنیت در سیستم های ویندوزی، امنیت در سیستم های مبتنی بر مکینتاش و لینوکس در شبکه را فراهم می کند.
این محصول به طور کامل با تمامی سیستم عامل های موجود هم خوانی داشته و در صورت وجود هرگونه سیستم عاملی در داخل شبکه امکان کنترل از طریق کنسول مرکزی را برای مدیریت فراهم میکند. به این ترتیب قادر خواهید بود یک شبکه که دارای چندین نوع سیستم عامل مختلف می باشد را از طریق یک کنسول مدیریتی مرکزی کنترل نمایید.


نسخه یونیورسال ( فراگیر ) ای اسکن همراه با تکنولوژی ابر (Universal)

نسخه یونیورسال ای اسکن با تکنولوژی ابر که بطور خاص برای کاربران خانگی و شبکه های کوچک طراحی شده است یک راه حل خاص امنیتی است که حفاظت در زمان واقعی را برای دستگاه های دیجیتال با چند نوع سیستم عامل مختلف از طریق تنها یک لایسنس فراهم می کند و آنها را در برابر تهدیدات روزافزون و در حال تحول سایبری محافظت می کند. این به شما آزادی و امکان لذت بردن از اینترنت را می دهد بطوری که بتوانید با طیف وسیعی از دستگاه های دیجیتال مبتنی بر سیستم عامل های ویندوز، مکینتاش، آندروید و لینوکس بدون نگرانی از تهدیدات اینترنتی، کار کنید.
در واقع این محصول یک فایل اجرایی جدا از محصولات دیگر نیست، بلکه یک لایسنس جداگانه است، لایسنسی که با آن می توان تمام فایل های اجرایی نسخه های دیگر را در یک مجموعه استفاده کرد.
با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و آینده نگرانه مانند MWL  ، NILP ، DIRC ، HIPS  و کنترل ویروس پیشرفته و الگوریتم های پیچیده و خلاقانه نسخه یونیورسال ای اسکن با تکنولوژی ابر اطلاعات شخصی شما را محافظت نموده و محیطی امن را برای شما و خانواده شما در هنگام جستجو در اینترنت، خرید آنلاین ، جابجایی های مالی آنلاین و یا سایت های اجتماعی فراهم می کند.

نسخه امنیت در نقاط پایانی با پشتیبانی چندگانه در شبکه (Endpoint Security with Hybrid Network Support)

این نسخه از ای اسکن روشی متقاعد کننده برای مسدود کردن دسترسی های غیر مجاز USB ها در نقاط پایانی مدیریت شده با سیستم عامل های ویندوز یا مکینتاش را ارائه می دهد و از اجرای برنامه های غیر مجاز بر روی سیستم عامل های ویندوزی جلوگیری می کند. همچنین گزارشات و اطلاعات جامع و کامل در خصوص سخت افزارها و نرم افزارهای موجود را در سیستم عامل های ویندوز، مکینتاش، لینوکس و اندروید فراهم می کند.
این قابلیت به شما کمک می کند که به شکلی موثر کنترل کامل نرم افزار و سخت افزارهای موجود در شبکه را در هر نوع سیستم عاملی، چه ویندوزی ، چه مکینتاش و چه اندرویدی بر عهده بگیرید. این نرم افزار با قابلیت کنترل پیشرفته بر روی دستگاه های موبایل ( تلفن همراه و تبلت ) مجهز شده تا بتواند کنترل کاملی بر این دستگاه های با سیستم عامل اندروید حتی در شبکه های بزرگ داشته باشد.
از مزایای این محصول قابلیت کار کردن در کنار آنتی ویروس های دیگر را داراست. همچنین قادر است از لایسنس ویندوز و مجموعه برنامه های آفیس محافظت نموده و آنها را آپدیت نماید.