ای اسکن موبایل سکیوریتی برای اندروید

امروزه یک دستگاه تلفن به غیر از یک تماس ساده دارای امکاناتی دیگر مانند ارسال پیامک، اتصال بeScan Anti-Virus Security for Macه شبکه بی سیم محلی می باشد که همه این کاربری ها باعث شده است که تلفن به یک رایانه کوچک تبدیل شود.
دستگاه های تلفن همراه تقریبا در همه شیوه های زندگی ما مانند: سرگرمی، مرور سایت های اجتماعی، خرید بانکی،اتصال به اینترنت و ... مفید واقع شده است.
سیستم عامل آندروید در حال حاضر بیشترین کاربری را در بین مصرف کنندگان دارد و همین امر موجب شده که این سیستم عامل و برنامه های مرتبط با آن بیشتر در معرض فایل های مخرب قرار گیرد. به همین دلیل اطلاعات مهم موجود در دستگاه بیشتر در معرض خطر قرار می گیرد.
به همین منظور جهت حصول اطمینان کاربران، شرکت ای اسکن اقدام به طراحی نرم افزار امنیتی برای کاربران آندرویدی نموده است که امنیت آنها را بسیار بیش از پیش بالا می برد.
فن آوری های پیشرفته در این نسخه از محصول ای اسکن از دستگاه شما محافظت می کند در برابر بدافزارها، تروجان ها و دیگر تهدیدات امنیتی که در محیط های سایبری  می باشد البته به بهترین صورت ممکن. 

نرم افزار تحت اندروید ای اسکن موبایل سکیوریتی از ابتدای سال 94 به طور کامل فارسی سازی شده و هم اکنون در دسترس کاربران این محصول قرار گرفته است. نمای فارسی شده این محصول را در عکس های زیر می توانید مشاهده نمایید.

 
             
جهت دانلود راهنمای نصب به لینک زیر مراجعه نمایید.
 

 
  جهت دانلود نرم افزار به لینک زیر مراجعه نمایید.


 ویژگی های کلیدی نرم افزار:
  جهت دانلود راهنمای استفاده از قابلیت های ضد سرقت به لینک زیر مراجعه نمایید.


اسکن موثر در کمترین زمان ممکن

نرم افزار امنیتی برای اندروید ای اسکن امکان حفاظت دستگاه کاربر را در برابر بد افزارها، تروجان ها و دیگر تهدیدات امنیتی سایبری را دارد. این کار به طور خودکار توسط خود نرم افزار انجام می شود به طوری که پس از نصب و یا دانلود هر برنامه روی هر دستگاه اسکن را بر روی آن فایل انجام می دهد تا از آلوده شدن سیستم به طور ناخواسته جلوگیری نماید.
 
مراقبت از دستگاه در زمان قفل بودن آن
 
در زمانی که دستگاه شما گم شده و یا دزدیده شود، این قابلیت با استفاده از دوربین جلوی دستگاه اقدام به عکس انداختن از چهره کسی می کند که بیش از دو بار سعی در باز کردن قفل دستگاه کرده و موفق نشده است.


 

مدیریت تماس ها و پیامک ها

ای اسکن موبایل سکوریتی برای آندروید به کاربر این امکان را می دهد تا از طریق ویژگی های لیست سفید و سیاه خود تماسهای دریافتی و پیامک ها را (با توجه به مشخص کردن شماره) بر اساس عبارات خاص و کلمات کلیدی مسدود کند.
بر اساس ویژگی های لیست سیاه تمام پیام ها و تماس ها دریافت می شود به جز آنهایی که به لیست سیاه معرفی شده اند.
 
برنامه کنترل کننده به اشتراک گذاری اطلاعات


قابلیت به اشتراک گذاری ای اسکن شما را قادر می سازد اطلاعاتی را که شما ، دوستان و یا خانواده شما از طریق بلوتوث یا ایمیل برای یکدیگربه اشتراک می گذارید امن و مطمئن باشند.


 

پشتیبانی گرفتن از دفترچه تلفن و پیامک ها


ای اسکن موبایل سکیوریتی به آسانی به نسخه از مخاطبان موجود درگوشی و پیامک های آنها پشتیبانی می گیرد تا در زمانی که دستگاه مورد معرض فایل های مخرب قرار گرفت و صدمه دید بتوان از آنها استفاده کرد.
   
ویجت ای اسکن


ویجت ای اسکن قابلیتی جدید است که در نسخه جدید ای اسکن گنجانده شده است، با قراردادن ویجت در این نسخه ، دسترسی به ای اسکن و قابلیت های آن مانند اسکن ویروسی ، آپدیت ، گزارشات تماسها و قابلیت های ضد سرقت و همچنین بررسی وضعیت سلامت دستگاه ، سریعتر و آسانتر می شود.
 
چک کردن آدرس های وب جهت وب گردی و کنترل توسط والدین

ای اسکن موبایل سکیوریتی با استفاده از ویژگی های کنترل آدرس های اینترنتی و کنترل توسط والدین وبگردی را برای کاربر بسیار ایمن و آسان نموده است به طوری که یک لایه اضافه امنیتی بر روی سیستم عامل آندروید دستگاه ایجاد می کند. این دسته بندی و تشخیص باعث شناسایی آدرس های فیشینگ، نرم افزارهای آلوده و مخرب توسط مرورگر سیستم می شود و در نتیجه حفاظت از دستگاه توسط مرورگر سیستم از بروز هر نوع تهدیدی از روی سیستم شما جلوگیری می کند.
 
امکانات ضد سرقت

امکانات ضد سرقت ای اسکن به شما توانایی مسدود کردن، پاک کردن اطلاعات ، محافظت از سیم کارت و همچنین پیدا کردن محل گوشی از طریق  GPS در زمان مفقود شدن یا سرقت دستگاه را می دهد. با وجود این قابلیت در برنامه ای اسکن امنیت کامل برای محافظت از تلفن همراه شما چه در زمان سرقت و چه در زمان مفقود شدن آن ایجاد شده و شما از حفظ اطلاعات خصوصی خود در تلفن همراهتان مطمئن خواهید بود.
 

کنترل برنامه های کاربردی

ای اسکن موبایل سکیوریتی با این قابلیت دسترسی های مجاز را برای برنامه های کاربردی ایجاد می کند. بدین صورت که به طور پیش فرض تمام برنامه هایی که دانلود شده مسدود می شود و کاربر فقط با وارد کردن رمز مخصوص می تواند به این برنامه ها دسترسی داشته باشد
 
 امنیت شخصی


برای محافظت و برقراری امنیت کامل بر روی دستگاه شما ، ای اسکن این امکان را به شما می دهد تا در زمان گم شدن و یا سرقت تلفن همراهتان یک پیامک کمک به شماره همراه جایگزینی که در برنامه معرفی کرده اید ارسال شود که این پیامک حاوی اطلاعات محل دستگاه شماست.

اسکن برنامه ریزی شده

ای اسکن موبایل سکیوریتی با یک اسکن برنامه ریزی شده به طور مدام دستگاه کاربر را مورد بررسی و چک قرار می دهد. این اسکن در زمینه چک بدافزارها در کلیه پوشه ها، ذخیره سازی نقاط جدید کاربری دارد.
  مشاوره حریم خصوصی
(اطلاع رسانی در خصوص سطوح دسترسی)


این قابلیت با ارائه لیست کامل از برنامه های نصب شده بر روی دستگاه شما، در خصوص سطوح دسترسی برنامه های نصب شده بر روی گوشیتان اطلاعات دقیق و کامل ارائه می کند. این به شما کمک می کند تا در خصوص سطوح امنیتی دستگاه خود اطلاعات جامع و کاملی کسب کنید.

صفحه کاربری ساده و مناسب

ای اسکن موبایل سکیوریتی برای آندروید دارای یک صفحه کاربری ساده و مناسب برای کاربران حرفه ای و آماتور می باشد. این نسخه بسیار سبک بوده و حافظه بسیار کمی از دستگاه شما را اشغال می کند. با تمامی این تفاسیر می توان نتیجه گرفت این آنتی ویروس بسیار سبک می باشد و در عملکرد دستگاه شما تاثیری نمی گذارد.

 
 
پشتیبانی 24 ساعته، 7روز هفته

ای اسکن امکان پشتیبانی فنی رایگان 24*7را برای کاربران خود دارد و کاربران می تواند از طریق چت(آنلاین)، پست الکترونیکی و شماره تلفن با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

سیستم مورد نیاز:

برای نصب eScan موبایل سکیوریتی دستگاه باید دارای مشخصات زیر باشد:
سیستم عامل مورد نیاز: نسخه آندروید 2.2 یا بیشتر
حـداقـل فـضـای مورد نیاز: 2.1 مگابایت
ســــــایــــر:  ارتباط به اینترنت

 
 
دریافت نسخه آزمایشی نسخه اینترنت سکیوریتی نسخه آنتی ویروس